Penthouse with panoramic terrace at the Colosseum

View (from property/room), Balcony/Terrace, Balcony/Terrace, Living room, Seating area, Dining area
View (from property/room), Balcony/Terrace, Living room, Seating area, Dining area
View (from property/room), Living room, Seating area, Dining area
View (from property/room), Balcony/Terrace, Living room, Seating area, Dining area
Nearby landmark, City view
Nicht verpassen! Preis und Verfügbarkeit können sich ändern
6,7 / 10
(3 Bewertungen)

Apartment in Rom, Italien

2 Gäste · 3 Schlafzimmer · 3 Badezimmer

Gründe für eine Buchung

Großartig für HaustiereBringen Sie Freunde und Angehörige mit – auch die mit Fell
Tolles GesamtpaketEine High-End-Immobilie in dieser Gegend
Buchen Sie mit VertrauenWir arbeiten mit den besten Reiseportalen zusammen, damit Sie die perfekte Urlaubsunterkunft zu einem attraktiven Preis erhalten.

Über diese apartment dieses Ferienunterkunft

Penthouse with panoramic terrace at the Colosseum

Die Unterkunft Colosseum Terrace Suite erwartet Sie in einem Gebäude aus dem 19. Jahrhundert, 10 Gehminuten vom Kolosseum und vom U-Bahnhof Colosseo entfernt. Jedes der klimatisierten Zimmer bietet einen Flachbild-Sat-TV und kostenfreies WLAN.

Ausstattung

Kostenloses WiFi/Internet
Kostenloses Parken
Klimaanlage
Nicht-Raucher
Haustierfreundlich
Heizung
Balkon/Terrasse
WiFi/Internet
Safe
Erreichbar mit Aufzug

Karte von Rom, Italien

city location on map

Bewertungen und Rezensionen

6,7 / 10
(3 Bewertungen)
100 % verifizierte Bewertungen
7 / 10Gut·Apr. 2026
De locatie was erg fijn. Ook was het fijn dat wij later konden aankomen, wij kwamen namelijk pas laat aan ivm een latere vlucht en een halfuur vertraging. De concierge heeft goed meegedacht en goed overgedragen aan een collega. Wij hebben hem steeds op de hoogte gesteld van onze locatie zodat hij wist wanneer hij de deur open moest doen. Normaal gesproken is het mogelijk om met een digitale sleutel open te maken, dat systeem werkte alleen niet zo goed. Waardoor de voordeur op afstand werd opengemaakt en de voordeur sleutel in een kluis te vinden was. Ook was er een prosecco in de koelkast aanwezig, waar wij weliswaar geen gebruik van hebben gemaakt, door tijd gebrek maar het idee was leuk. Jammer dat wij om 10.00 uur al uit het appartement moesten, ivm een late vlucht terug. Maar het ging prima en de schoonmaker stond ook om 10.00 uur voor de deur. Wij hadden de bedden al afgehaald en de vuilnis weggegooid omdat het ook in de voorschriften stond. Wel zo handig, scheelt veel tijd. We konden ook de koffers op kantoor achterlaten voor 5 euro per koffer, dat was in ieder geval heel fijn.
De verdeling van de kamers waren een beetje scheef. Wij waren met 6 volwassen mensen, waarvan 2 een grote kamer hadden en een een super kleine kamer en niet aangrenzende badkamer. Beter zou het zijn om de kamerindeling gelijk te trekken en een aangrenzende kamer. Maar goed, we konden er met z'n allen slapen en op tijd klaar zijn. Wat tegenviel was het douche watertemperatuur. Het schommelde van ijskoud tot aangenaam warm. Ik heb 1x erg fris moeten douchen, niet fijn om de dag mee te beginnen. Mijn man heeft toen helemaal niet kunnen douchen omdat het ijskoud was. Daar mag nog wat aan gedaan worden. En de elektriciteit in slaapkamer 1, was niet helemaal goed aangesloten, waardoor ze eerst helemaal geen verlichting hadden en later 1 lamp. Toen we het gloeilamp verwisselden, sprongen de stoppen door. Hier moet nog even wat mee gedaan worden. De concierge was wel goed bereikbaar en probeerde het een en ander op te lossen, daar lag het niet aan. De eerste middag konden we niet op het balkon zitten omdat het te koud was en de verwarming niet helemaal werkte of wij begrepen het niet, Beter zou ht zijn om een A4 te hebben met wat extra uitleg.
6 / 10Durchschnitt·März 2026
Тереса, персонал.
На фото значно кращий стан квартири ніж насправді.

€€€€
booking logo

Häufig gestellte Fragen

Ist bei dieser/diesem apartment ein Parkplatz inbegriffen?

Ein Parkplatz ist bei Penthouse with panoramic terrace at the Colosseum nicht als Ausstattungsmerkmal aufgeführt. Für weitere Informationen zu Parkmöglichkeiten wenden Sie sich bitte an die Unterkunft.

Gibt es in diesem apartment einen Pool?

Bei dieser/diesem apartment ist kein Pool als Ausstattungsmerkmal aufgeführt. Überlegen Sie sich, ob ein Pool für Sie wirklich so wichtig ist.

Ist Penthouse with panoramic terrace at the Colosseum haustierfreundlich?

Ja! Diese/Dieses apartment ist haustierfreundlich. Für weitere Informationen empfehlen wir Ihnen, sich mit dem Buchungsanbieter in Verbindung zu setzen.

Welche Ausstattungsmerkmale sind bei Penthouse with panoramic terrace at the Colosseum verfügbar?

Wir haben 10 Ausstattungsmerkmale für dieses Mietobjekt gefunden. Dazu gehören kostenloses wifi/internet, kostenloses parken, klimaanlage, nicht-raucher und haustierfreundlich.


Entdecken Sie ähnliche Aufenthalte in Rom, Italien

Alle Aufenthalte erkunden


Weiter erforschen