Hotel in Alt Empordà, Provinz Girona, Spanien
4-Sterne-Hotel
Gründe für eine Buchung
Die Gäste lieben es hierGäste bewerten diese Unterkunft mit der Bestnote
Großartig für HaustiereBringen Sie Freunde und Angehörige mit – auch die mit Fell
Tolles GesamtpaketEine High-End-Immobilie in dieser Gegend
Über diese hotel
Hotel Aires de l'Emporda
Die Unterkunft Hotel Aires de l'Emporda, die in Vilacolum, 13 km von Teatre-Museu Dalí entfernt gelegen ist, verfügt über Übernachtungsmöglichkeiten mit einem Garten, einem kostenlosen Privatparkplatz, einer Terrasse und einem Restaurant.
Ausstattung
Kostenloses WiFi/Internet
Kostenloses Parken
Klimaanlage
Pool
Nicht-Raucher
Haustierfreundlich
Heizung
Rollstuhlgerecht
Bar
Balkon/Terrasse
WiFi/Internet
Garten
Familienfreundlich
Raucherfreundlich
Safe
Schlüsselzugriff
Zugang mit Schlüsselkarte
Kontaktloses Einchecken/Auschecken
Housekeeping verfügbar
Feueralarm
Feuerlöscher
Tennisplatz
Reinigungsmittel
Karte von Alt Empordà, Provinz Girona, Spanien

Verfügbare Zimmer
Bewertungen und Rezensionen
10 / 10Herausragend·Sept. 2026
Super beautiful hotel with amazing pool
Everything good
9 / 10Herausragend·Aug. 2026
Het eten wat echt goed. Zo ook het ontbijt. En mooie locatie. Alles netjes
Jammer dat de douche geen warm water gaf. Opgelost door een andere kamer te geven. Maar daar was ook geen warm water
9 / 10Herausragend·Aug. 2026
De suitekamer was formidabel. Het was genieten van elke kamer, alle faciliteiten en de inrichting viel ons heel goed mee!! We werden hartelijk onthaald, een goede en duidelijke uitleg en het ontbijt was tip top in orde.. Het hotel is heel attent zoals een welkomsbordje bij het ontbijt met de namen en zelfs die van de hond. De hond kon zalig mee genieten van de mooie tuin onder een luifel. Wij komen zeker nog eens terug!!
Tijdens het verblijf was er maar vaak 1 personeelslid aanwezig. De communicatie van deze dame verliep heel moeizaam. Engels verstond ze helemaal niet en Frans was oppervlakkig.
We genoten van het zwembad waarbij een QR code aanwezig was van de bar. Jammer dat we niet online konden bestellen want dit zou nog sneller en vlotter verlopen. Hierbij werden we 2 maal teleurgesteld dat er zowel in de vroege avond als in de namiddag geen cocktail, wijn of dergelijke besteld kon worden terwijl de bar volgens de kaart van 14u tot 19u open is. Het was wat een domper aangezien het stralend en ook dorstig weer was!!
Vooraleer we vertrokken, douchte ik me nog vlug in de ruimte dat voorzien is aan het zwembad. Een echte meerwaarde: een tip hierbij kan zijn: shampoo en bodylotion voorzien, eventueel een aftrekker zodat je het vuil richting het voorziene putje kan trekken. Zo is en blijft ook deze ruimte schoon, net en hygiënisch.
9 / 10Herausragend·Aug. 2026
Très bel établissement tout en pierre bien rénové entouré d’un jardin magnifique. Piscine exceptionnelle.
Établissement au calme, un peu excentré.
Très très bon petit déjeuner avec beaucoup de choix.
Tout est très bien mais quelques petites attentions pourraient être bienvenues : petites bouteilles d’eau dans les chambres, boîte de mouchoirs, etc.
Dommage que la Clim souffle directement face au lit.
€€€€
Von Gästen am besten bewertet
9Herausragend
(405 Bewertungen)
"Sehr sauber, ausgezeichnetes Restaurant. Lage etwas abseits aber sehr ruhig."
Verifizierter GastNicht verpassen! Preis und Verfügbarkeit können sich ändern