Hotel in Side, Manavgat/Antalya, Türkei
5-Sterne-Hotel
Gründe für eine Buchung
Die Gäste lieben es hierGäste bewerten diese Unterkunft mit der Bestnote
Tolles GesamtpaketEine High-End-Immobilie in dieser Gegend
Buchen Sie mit VertrauenWir arbeiten mit den besten Reiseportalen zusammen, damit Sie die perfekte Urlaubsunterkunft zu einem attraktiven Preis erhalten.
Über diese hotel
Side Stella Elite Resort & Spa 16 Plus - Ultra All Inclusive
Die Unterkunft Side Stella Elite Resort & Spa 16 Plus - Ultra All Inclusive hat ein Fitnesscenter, einen Garten, einen eigenen Strandbereich und eine Terrasse in Side.
Ausstattung
Geschäftseinrichtungen
Flughafentransport verfügbar
Concierge-Dienste
Kostenloses WiFi/Internet
Klimaanlage
Pool
Nicht-Raucher
Fitnessstudio
Heizung
Rollstuhlgerecht
Bar
Heilbad
Balkon/Terrasse
WiFi/Internet
Whirlpool/Jacuzzi
Privater Zugang zum Strand
Zugang zum Strand
Gemeinsame Lebensräume
Garten
Wäscheservice
Sauna
Familienfreundlich
Bügeleinrichtungen
Raucherfreundlich
Safe
Toilette mit Haltegriffen
Zugang mit Schlüsselkarte
Notrufkabel im Badezimmer
Housekeeping verfügbar
Feueralarm
Feuerlöscher
Reinigungsmittel
Karte von Side, Manavgat/Antalya, Türkei

Verfügbare Zimmer
Bewertungen und Rezensionen
10 / 10Herausragend·Sept. 2026
Имахме страхотна почивка в този хотел,всичко беше много добре организирано ,персоналът работеше неуморно и с усмивка за нашия комфорт.Хубава храна ,чисто навсякъде ,разнообразна анимационна програма всеки ден ,редовен транспорт до плажа .По времето когато бяхме там имаше и бирфест .Плажната зона много добре поддържана ,бийч бара работеше на пълни обороти .Много сме доволни ,препоръчваме хотела на наши близки и приятели .
9 / 10Herausragend·Sept. 2026
Jeg og min mand havde et rigtig dejligt ophold på Side Stella Elite. Hotellet var rent og pænt, maden var lækker, og der var god underholdning, så der var en hyggelig stemning under hele opholdet.
Det bedste var helt klart personalet – alle var meget venlige, imødekommende og hjælpsomme.
Hvis jeg skulle ønske én forbedring, ville det være et større udvalg af snacks til cocktails. Der var primært chips, og vi savnede fx nødder eller andre små snacks.
Alt i alt er vi meget tilfredse med opholdet og vil helt sikkert anbefale hotellet til familie og venner. Tak for en dejlig ferie, Side Stella Elite! ❤️
10 / 10Herausragend·Sept. 2026
Hotel spełnił moje oczekiwania, obsługa bardzo miła i sympatyczna. Wszystko było na najwyższym poziomie. Pokoje bardzo czyste, mini bar codziennie uzupełniany 🙂Bardzo smaczne i różnorodne jedzenie.Na terenie hotelu jest wiele punktów usługowych.
6 / 10Durchschnitt·Sept. 2026
Belligenheten til hotellet er veldig god. Man kan gjerne gå til stranda om man ikke gidder å vente på bussen. Når det er sagt så mener jeg ikke at bussen er noe dårlig men det er en mulighet. Det er mange fine butikker i gå gatene rett utenfor hotellet. Det er 2-3 shopping malls. Disse har også mange butikker som selger for det meste klær for de som har interresse for det.
Hotellet var generelt sett veldig ren og ryddig i felles områder. Bygget ga godt inntrykk av at ting er planlagt til de minste detaljene.
Spa område var fin og koselig og de hadde gode massører. Men det var alltid folk(menn) i Spa resepsjon som hadde innsyn til pool og sauna. Noe som gjorde at man følte at noen ser på deg hele tiden mens man er der.
Hotel rommene derimot så mer slitte ut. Spesielt toalett og bad hadde behov for grundig vask i hjørner og kanter.
Alt av møbel i badet ga inntrykk av å være av veldig dårlig kvalitet for et hotel som markedsfører seg som 5*.
Men selve hotel rommet var fint og stor. Aircondition fungerte helt fint og man fikk sovet godt gjennom natten siden rommet hadde generelt sett fin rom temperatur.
Dette hotellet burde ikke kalle seg en "resort". Dette var en enkel hotel med inkluderte måltider og drikker.
Maten var varierende og god til en viss grad. En person som ikke er flink med å lage mat selv, for vedkommende kan maten oppleves som meget god. Men det var ikke noe veldig spesielt med maten på hotellet enn det man får på veldig mange andre steder.
Mye av maten man får på restauranten på stranda er for det meste frytert. Løkringer ga veldig rar ettersmak av noe slags olje som ikke var av en veldig god kvalitet.
Personalet på hotellet var hardt arbeidende men ikke alle var så blide og hyggelige og ga heller ikke en god eller behagelig øye kontakt. Har hørt at det er typisk å være "tyrker". Tyrkerne er kjent for å være "stolte" men vanskelig å si av "hva".
€€€€
Von Gästen am besten bewertet
8,7
(116 Bewertungen)
"Wir sind bereits zum dritten Mal hier das spricht, glaube ich, für sich. Jedes Mal sind wir aufs Neue begeistert und kommen immer wieder gerne zurück."
Verifizierter GastNicht verpassen! Preis und Verfügbarkeit können sich ändern