Hôtel à Mascate, Oman
Raisons de réserver
Les clients adorent cet hébergementLes clients donnent une excellente note à cet établissement
Valeur haut de gammePrix raisonnable pour cette région
Réservez en toute confianceNous travaillons en partenariat avec les meilleurs sites de voyage pour que vous obteniez une bonne affaire sur la location parfaite.
À propos de cet hôtel
Beit Al Fateh بيت الفتح
Situé à Bawshar, l’établissement Beit Al Fateh بيت الفتح propose des hébergements dotés de la climatisation. Il comprend un service d'étage, un restaurant, un parc aquatique et une piscine extérieure.
Équipements
WiFi/internet gratuit
Parking gratuit
Climatisation
Piscine
Non fumeur
Spa
Balcon/Terrasse
WiFi/Internet
Bain à remous/Jacuzzi
Jardin
Adapté aux familles
Carte de Mascate, Oman

Chambres disponibles
Avis et évaluations
9 / 10Remarquable·oct. 2026
Dit is een van de weinige hotels in Muscat in authentieke arabische stijl. Het is geweldig! Met name in de avond heeft het een sprookjesachtige sfeer. De kamers liggen rondom binnen in de kasteelmuren en het restaurant is gevestigd in het centrale gebouw in het midden. Het is prachtig aangelegd met begroeiing en zitjes. Iedere kamer heeft ook zijn eigen patio. Prachtig ingerichte kamer met mooie tegelvloer en tapijt, fraaie inloopdouche, koelkastje en uiteraard prima airco. Water, koffie, thee: alles is er. Ontbijt en diner is mogelijk in het restaurant, maar is niet inclusief en staat los van het hotel. Relatief prijzig ten opzichte van elders. Wel een leuke beleving omdat je bij ontbijt kunt kiezen tussen op de grond zitten of aan tafel. Je moet van de kaart kiezen (geen buffet). Bijzonder is ook het door muren omsloten (kleine) zwembad met bronwater dat je voor 1 uur gratis kunt reserveren en dat je dan voor jezelf hebt.
Op 25 minuten van vliegveld en 15 minuten rijden van de Sultan Qaboos moskee (must see). Rijden in Muscat was overigens prima, ruime wegen, goed navigeerbaar, wel heel veel verkeerscamera's.
Het hotel is pas in januari 2026 geopend en het restaurant heeft nog beetje opstartproblemen: sommige items van de menukaart waren niet beschikbaar. Hou er ook rekening mee dat het wat langer kan duren voordat je de bestelling krijgt. Maar de locatie maakt veel goed!
10 / 10Remarquable·oct. 2026
Prachtig authentiek hotel in een 200 jaar oud fort en pas kort geleden geheel gerenoveerd. Mooie ruime en zeer sfeervolle kamers. Prachtige mozaïek tegels en tapijt op de vloer. Slim geplaatst luxe douche. Ontbijt en andere maaltijden worden vers bereid (keuze van menukaart) en je kunt in aparte privé ruimtes in het restaurant of op de grond of aan tafel zitten. Erg leuk en uitstekend eten. Uitermate vriendelijk personeel. Het zwembad is mooi maar enigszins typisch want het is klein, zit ingeklemd tussen muren en je hebt het privé voor 1 uur dat je van tevoren kunt boeken. Het ligt op slecht 15 minuten rijden van de Sultan Qaboos moskee en 40 minuten van Old Muscat. Via de ruime wegen uitstekend te doen, prima locatie. Wij vonden dit veel mooier en persoonlijker dan zo’n modern groot hotel.
10 / 10Remarquable·sept. 2026
مكان جميل يجعلك تعيش احساس الماضي الجميل
اتوقع عدم وجود تلفزيون في المكان
10 / 10Remarquable·sept. 2026
The structure of the hotel was one of a kind. It was like a castle or fort. Not your everyday hotel. The restaurant was also very delicious.
$$$$
Les mieux notés par les clients
9,5
(199 Évaluations)
"L'hôtel magnifique et neuf ,
Emplacement central
Piscine d'eau de source naturellement chaude
Personnel adorable"
Invité vérifiéÀ ne pas manquer ! Prix et disponibilité susceptibles de changer.