Tristão Vaz I, a Home in Madeira

Dining
Living area
Living area
Interior
Interior
Non perdertelo! Prezzo e disponibilità potrebbero cambiare

Appartamento in Madera, Portogallo

2 ospiti · 1 camera da letto · 1 vasca

Motivi per prenotare

Ottimo prezzo per questa posizionePrezzo inferiore alla media della zona
Prenota con fiduciaCollaboriamo con i migliori siti di viaggio, in modo da garantirti l’offerta ottimale per l’affitto perfetto.
Include gli elementi essenziali e altro ancora

A proposito di questa appartamento struttura in affitto

Tristão Vaz I, a Home in Madeira

Tristão Vaz I is een appartement op de begane grond van een klein stedelijk gebouw, volledig gerenoveerd en voorbereid voor toeristische accommodatie, en is ideaal voor twee personen.
De accommodatie meet ongeveer 45 m2 en bestaat uit een slaapkamer met een tweepersoonsbed, een badkamer, een woonkamer met keuken en eethoek. In de woonkamer staat een slaapbank die als extra bed gebruikt kan worden. Er is een kleine patio aan de achterkant van het gebouw met een tafel en stoelen. Er is ook een eigen parkeerplaats op het terrein.
Het is uitgerust met onder andere een vaatwasser, wasmachine, wasdroger, koelkast en vriezer, keramische kookplaat, oven, magnetron en ander keukengerei, evenals beddengoed, handdoeken, wifi en tv met internationale zenders. een aangenaam en ontspannen verblijf.

PLAATS
Het appartement ligt in de stad Machico, op slechts 600 meter van de zee en het zandstrand.
Op loopafstand bevinden zich winkels, supermarkten, het centrale busstation en enkele bezienswaardigheden.
De luchthaven ligt op 5 km en een paar kilometer verderop zijn prachtige kliffen, bergen en bospaden voor natuurliefhebbers en wandelaars.
In de buurt kunt u genieten van vele buitenactiviteiten zoals wandelen, mountainbiken, strand, surfen, vissen en andere activiteiten.
Het appartement heeft gemakkelijke voetgangerstoegang tot het stadscentrum, bushaltes en heeft gemakkelijke toegang tot de hoofdwegen om het eiland te ontdekken.

OPMERKINGEN
We zijn beschikbaar om te helpen en plaatsen en activiteiten voor te stellen om het eiland buiten de gebruikelijke toeristische circuits te ontdekken.
Hoewel de plaats niet erg druk is, kan er geluidsoverlast zijn van verkeer en mensen die op straat circuleren, wat wordt verzacht door de ramen te sluiten.
We vragen alle gasten om voedsel goed verpakt te bewaren, om het aantrekken van insecten te beperken gezien het eilandklimaat.
Er wordt schoongemaakt voordat de gasten inchecken en er is een wekelijkse onderhoudsschoonmaak, inclusief het verschonen van beddengoed en handdoeken. Extra schoonmaak kan worden aangevraagd.
De accommodatie is officieel geregistreerd, voldoet aan de eisen om veiligheid en comfort te waarborgen en beschikt over een door de lokale autoriteiten gecontroleerd klachtenboek.

VOORWAARDEN
1. Feesten of gedragingen die de rust en het welzijn van buren verstoren zijn niet toegestaan, zeker niet tussen 22.00 en 8.00 uur wanneer buurtlawaai verboden is.
2. Er wordt een online incheckformulier verzonden om essentiële identificatiegegevens voor het inchecken, de aankomsttijd en het vervoermiddel te verzamelen, die de gasten ten minste twee dagen voor aankomst moeten indienen.
3. Zelf inchecken met flexibele aankomsttijd is mogelijk via een sleutelkastje waarvan de code wordt aangemaakt en verzonden op de dag van aankomst. Voor face-to-face inchecken is het noodzakelijk om de tijd in te plannen en de wachttijd is 60 minuten, waarna een nieuwe tijd kan worden ingepland op basis van onze beschikbaarheid.
4. Gasten kunnen bij aankomst worden gevraagd om een identiteitsbewijs te tonen en ontbrekende identificatiegegevens te verstrekken om te voldoen aan de wettelijke vereisten.

Servizi

Non fumatori
Non sono ammessi animali domestici
Adatto alle famiglie

Mappa di Madera, Portogallo

city location on map

€€€€
vrbo logo

Domande frequenti

Il parcheggio è incluso in questo appartamento?

Il parcheggio non è specificato tra i servizi disponibili per Tristão Vaz I, a Home in Madeira. Per maggiori informazioni, ti invitiamo a contattare la struttura per sapere dove parcheggiare.

C’è una piscina in questo appartamento?

Non abbiamo trovato la piscina tra i servizi offerti da questo appartamento. La piscina è davvero un requisito fondamentale per il tuo soggiorno?

Tristão Vaz I, a Home in Madeira accetta animali domestici?

Purtroppo, in questo appartamento non sono ammessi animali domestici. Prova a cercare di nuovo e usa il filtro “Animali domestici ammessi”

Quali servizi sono disponibili presso Tristão Vaz I, a Home in Madeira?

Abbiamo trovato 3 servizi per questa struttura in affitto, tra cui non fumatori, non sono ammessi animali domestici e adatto alle famiglie.


Esplora soggiorni simili a Madera, Portogallo

Esplora tutti i soggiorni


Continuare ad esplorare