Hotel in Negombo, Sri Lanka
Motivi per prenotare
Gli ospiti adorano questo postoGli ospiti assegnano a questa struttura la massima valutazione
Rapporto qualità/prezzo elevatoOttimo prezzo per questa zona
Prenota con fiduciaCollaboriamo con i migliori siti di viaggio, in modo da garantirti l’offerta ottimale per l’affitto perfetto.
A proposito di questa hotel
The barns villas and restaurant
Ubicato a Negombo, a 200 metri da Poruthota Beach, The barns villas and restaurant propone una piscina all'aperto, un parcheggio privato gratuito, un giardino e una sala comune.
Servizi
Servizi business
Trasporto aeroportuale disponibile
WiFi/internet gratuito
Parcheggio gratuito
Aria condizionata
Piscina
Non fumatori
Balcone/Terrazza
WiFi/Internet
Accesso alla spiaggia
Spazi abitativi condivisi
Giardino
Servizi di lavanderia
Adatto alle famiglie
Attrezzature da stiro
Estintore
Prodotti per la pulizia
Mappa di Negombo, Sri Lanka

Camere disponibili
Valutazioni e recensioni
9 / 10Eccezionale·set 2026
Het personeel was heel vriendelijk. Je kon er ook avondeten bestellen wat heel handig was aangezien er niet zo veel eetgelegenheden in de buurt waren. De kamers waren ook heel erg proper.
Hou er rekening mee dat je niet in het centrum zit. Het is nog een pittige wandeling tot bij de vismarkt en het echte centrum!
10 / 10Eccezionale·set 2026
Perfect verblijf voor een nachtje als je bent geland op het vliegveld van Colombo!
7 / 10Buono·set 2026
Prima verblijf voor ons eerste dagen in Sri Lanka, even bijkomen na een lange reis. De kamer was prima, geen hoogstandje maar was oke. Personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Eten in het restaurant was erg goed en gevarieerd. Vooral Sri Lankaanse eten + ontbijt was top!
Het mag iets schoner en nieuwer. Badkamer was niet top. Wc zat los van de grond, kraan was niet goed gemonteerd, zat geen douche gordijn in dus alles was zeiknat als je ging douchen. Ook was de klamboe kapot en zaten de vliegen er al in voordat we hem hadden geopend. Daarnaast vonden we het zwembad ook niet heel schoon..
Sommige dingen kunnen beter en vernieuwd worden maar het was prima voor 2 nachten!
5 / 10·set 2026
De locatie was goed; dichtbij het strand en je liep makkelijk naar restaurantjes. Geen geluidsoverlast van de soms wel drukke straat.
We werden bij aankomst goed geholpen toen we iets belangrijks kwijt waren. Het bed lag lekker en de kamer was ruim en schoon. Zwembad klein maar fijn, wel zijn de bedjes aan vervanging toe.
Op de eerste avond was er een groot verjaardagsfeest. Dat werd ons wel verteld, maar er was lang harde muziek. Niet heel fijn na een lange reisdag. Na een keer gevraagd te hebben hoe lang het nog zou duren zou dit maximaal een halfuur zijn. Echter na 45 minuten nogmaals naar het personeel waarbij werd gezegd geef ons nog 10 minuten. Aangegeven dat dit echt niet kon zo waarna dit snel stopte. Hiervoor werden we gecompenseerd de dag daarna met een gratis maaltijd en excuses dus dat was fijn.
Het personeel is vriendelijk en behulpzaam, maar soms ook wat opdringerig. Zo brachten ze de bagage naar de kamer, maar vroegen vervolgens of we hun niet een klein beetje geld konden geven. Ook zaten we te eten en ging de eigenaresse die een tafel verder zat ons toen bellen omdat ze wilde weten of we geen tour wilde boeken. We vonden dit wat vreemd en opdringerig overkomen wat een beetje een vreemde bijsmaak aanhef verblijf gaf.
Het verblijf is mooi, maar heeft hier en daar wat onderhoud nodig; de wc zat niet meer helemaal vast en de douchestang lekte ook aan vele kanten. Ook zou een douchegordijn geen overbodige luxe zijn.
€€€€
I più votati dagli ospiti
8,1
(254 Valutazioni)
"Abbiamo trascorso qui la nostra prima notte a Negombo e ci siamo trovati molto bene. La stanza era spaziosa e pulita, con letti molto comodi, aria condizionata e ventilatore. Il personale è stato molt..."
Ospite verificatoNon perdertelo! Prezzo e disponibilità potrebbero cambiare