Chalet con piscina

I più votati dagli ospiti
Chalet con piscina Casa vacanze in Vinalopó Mitjà, Provincia di Alicante, Spagna
Chalet con piscina Casa vacanze in Vinalopó Mitjà, Provincia di Alicante, Spagna
Chalet con piscina Casa vacanze in Vinalopó Mitjà, Provincia di Alicante, Spagna
Chalet con piscina Casa vacanze in Vinalopó Mitjà, Provincia di Alicante, Spagna
Chalet con piscina Casa vacanze in Vinalopó Mitjà, Provincia di Alicante, Spagna
review stars
8,1
(74 Valutazioni)
"It was in a beautiful location close to bars and not too far from the lovely town"
Ospite verificato
Non perdertelo! Prezzo e disponibilità potrebbero cambiare
8,1 / 10
(74 Valutazioni)

Casa vacanze in Vinalopó Mitjà, Provincia di Alicante, Spagna

2 ospiti · 1 camera da letto · 1 vasca

Motivi per prenotare

Gli ospiti adorano questo postoGli ospiti assegnano a questa struttura la massima valutazione
Ottimo prezzo per il tuo budgetUna delle strutture più economiche della zona
Prenota con fiduciaCollaboriamo con i migliori siti di viaggio, in modo da garantirti l’offerta ottimale per l’affitto perfetto.

A proposito di questa casa vacanze

Chalet con piscina

Chalet con piscina si trova a Pinoso e mette a disposizione WiFi gratuito, piscina all’aperto stagionale, giardino e ristorante. C’è un parcheggio privato disponibile sul posto.

Servizi

WiFi/internet gratuito
Parcheggio gratuito
Aria condizionata
Piscina
Non fumatori
Riscaldamento
Bar
Balcone/Terrazza
WiFi/Internet
Giardino
Adatto alle famiglie
Prodotti per la pulizia

Mappa di Vinalopó Mitjà, Provincia di Alicante, Spagna

city location on map

Valutazioni e recensioni

8,1 / 10
(74 Valutazioni)
100% di recensioni verificate
9 / 10Eccezionale·set 2026
De gastvrijheid.
Zou het niet weten.
10 / 10Eccezionale·ago 2026
Las instalaciones muy cómodas y bonitas, tener acceso a la piscina y ver la hípica es un plus, pero sobre todo destacar la limpieza y la atención de Antonia la encargada y de la chica del restaurante de nombre Cristina. La disposición para hacernos sentir bienvenidos fue total, muy recomendable!
8 / 10Eccellente·ago 2026
Echt super vriendelijke host! Wil het je graag naar de zin maken. Alles aanwezig! Zwembad, paardjes, leuk stadje…
De airco was wat minder en voor ons was het bed een beetje hard.
5 / 10·ago 2026
Er beviel ons niet zo heel erg veel. De locatie was perfect. Maar de rest viel bar tegen.Om te beginnen hadden we verkeerd gekeken en waren we verrast door de gedeelde badkamer. Onze fout! Maar...dat wil nog niet zeggen dat ik de landlady (Antonia) 's avonds laat in onderbroek en hemd op de gang wil tegenkomen. Over deze dame gesproken: ze staat overal geroemd als gastvrij. Wij hebben het niet gemerkt. Bij aankomst werden we opgevangen door een Jongedame die erg vriendelijk was en ons de kamer zou wijzen. Op de gang met kamers dachten we nog; zo dat zijn er veel. Ja dat wel, maar niet voor vakantiegangers. Het waren allemaal kamers volgestouwd met privespullen. De jongedame wilde ons direct in de eerste kamer plaatsen, maar Pepe, die achter ons aan liep (sloop) zei No no. Uiteindelijk bij de 5e deur mochten we naar binnen.(en hadden dus alle andere kamers kunnen zien, omdat de jongedame ons daar ook in wilde plaatsen)Wel vreemd: was deze jongedame er voor de 1e dag? Het leek wel zo.
.De kamer leek op een 'cel' in een klooster. Kast, tv (uit jaren 70) 2 persoons bed (twijfelaar?) keihard, een airco met plakband die de boel bij elkaar hield en een losse staande ventilator. Het beloofde stopcontact bij het bed was er ook. Erg basic, maar vooruit. We spraken nog af dat we 's avonds in het restaurant wilden eten en de volgende ochtend om 800 wilden ontbijten. We besloten wat te gaan drinken. Ik vroeg aan de barman (alias, tuinman, veger, ober en kok) of hij het op kon schrijven en dat ik later betaalde. Hij vroeg het aan Antonia (die wij nog niet gezien hadden) en ze gaf aan dat als we er logeerden dat wel kon. Hoezo als we er logeerden, hoeveel gasten heb je dan? alleen wij!! Maar ja, haar aandacht ging meer uit naar het dominospel en het roken (wat ze tegelijkertijd deed) Het diner was een belevenis op zich. We hadden éen (1!) menu boek waar we samen in konden kijken en onze ober bleef aan de tafel enigzins ongeduldig staan te wachten tot we een keuze gemaakt hadden. Dit heb ik nog nooit meegemaakt in Spanje en heeft geen.... met Spaanse gastvrijheid te maken. Maar goed, het eten was redelijk, frituurvet was oud, maar ach, t vulde en t was zeker niet vies. De volgende ochtend gingen we ontbijten.(Op Booking.com stond €3,50 voor het ontbijt.) Antonia vroeg wat we wilden,. Tostada, queso, marmelade del casa, cafe. Onder het eten kwam ze de nota van de dag ervoor en van het ontbijt al brengen. Het beetje eten van de vorige avond was bijna 30 euro en het ontbijt 10 euro. We hadden het al gehad met dit gebeuren en hebben gewoon betaald en zijn opgestapt. We hadden een afspraak in Pinoso en daarna hebben we ingepakt en zijn we vertrokken. Helaas voor 2 nachten betaald en slechts 1 nacht gebleven (en ook niet genoten). Wat een slechte tent! voor een belachelijke prijs - kwaliteit verhouding. €135, voor 2 nachten is pure afleggerij. Schoolvoorbeeld van Niet Spaanse gastvrijheid.

€€€€
booking logo

Domande frequenti

Questa struttura segue procedure di pulizia avanzata?

Sì, questa casa vacanze ha implementato procedure e processi di pulizia avanzata per garantire la salute e la sicurezza degli utenti.

Il parcheggio è incluso in questo casa vacanze?

Il parcheggio non è specificato tra i servizi disponibili per Chalet con piscina. Per maggiori informazioni, ti invitiamo a contattare la struttura per sapere dove parcheggiare.

C’è una piscina in questo casa vacanze?

Sì, presso Chalet con piscina è disponibile una piscina. Buona nuotata!

Chalet con piscina accetta animali domestici?

Purtroppo, in questo casa vacanze non sono ammessi animali domestici. Prova a cercare di nuovo e usa il filtro “Animali domestici ammessi”

Quali servizi sono disponibili presso Chalet con piscina?

Abbiamo trovato 12 servizi per questa struttura in affitto, tra cui wifi/internet gratuito, parcheggio gratuito, aria condizionata, piscina e non fumatori.


Esplora soggiorni simili a Vinalopó Mitjà, Provincia di Alicante, Spagna

Esplora tutti i soggiorni


Continuare ad esplorare