オーストリア チロルのアパートメント
2名のゲスト · 1ベッドルーム · 1つのバス
予約の理由
ゲストはここが大好きですゲストによる最高評価
高級な価値この地域では手頃な価格
自信を持って予約できます当社はトップクラスの旅行サイトと提携しているため、完璧なレンタルをお得にご利用いただけます
このアパートメント について
Flatscher‘s
庭の景色を望むFlatscher‘sはニーデラウにある宿泊施設で、庭、テラス、ウォータースポーツ施設、テニスコートを提供しています。館内全域での無料WiFi、敷地内の専用駐車場を提供しています。
アメニティ
無料WiFi/インターネット
無料駐車場
空調
禁煙
暖房
バルコニー/テラス
WiFi/インターネット
スキー・イン/スキー・アウト
庭
喫煙可
金庫
キーアクセス
非接触型チェックイン/アウト
火災警報器
消火器
テニスコート
清掃用品
オーストリア チロルの地図

評価とレビュー
10 / 10最高·2026年8月
Sehr ruhig gelegen
9 / 10最高·2026年8月
Centrale airconditioning aanwezig. Loopafstand van het dorp. De premium card waarmee je onbeperkt de kabelbanen kunt gebruiken. Heel vriendelijke verhuurder, die zelfs onze koffer naar boven heeft gedragen. Het was een superverblijf in een prachtige omgeving.
9 / 10最高·2026年7月
Die Unterkunft war sehr sauber und sehr gut ausgestattet. Man hat alles was man in einer Ferienwohnung braucht.
Die Vermieter sind sehr nett und zuvorkommend.
5 / 10·2026年8月
De kamer was heel schoon, aardig compleet en netjes. De keuken en de badkamer zagen er heel nieuw uit. De eigenaar vroeg ons ook of hij moest helpen de koffers naar boven te brengen, dat was aardig. Ook was je vanaf het appartement zo in Niederau of in de mooie bossen.
Er werd echt pal naast ons appartement een groot huis gebouwd. Er stonden dagelijks 3 bussen met aannemers en er was veel bouwlawaai. Dit begon al om 7.15 tot soms wel 17.00. We hebben absoluut niet van de rust kunnen genieten. Op ons balkon konden we al helemaal niet zitten want er was met al die bouwvakkers totaal geen privacy. We hebben dit op dag één medegedeeld aan de eigenaar. Hij gaf aan het vervelend te vinden maar dit bouwproject is van een andere eigenaar. Wij snappen dit maar er is ons van tevoren niets verteld over de situatie. Erg vervelend want uitslapen of overdag rustig in het appartement zijn is er echt niet bij. Ergens voelen we ons toch een beetje bedrogen vooral als je lekker voor je rust naar Oostenrijk gaat en we dit gewoon niet zelf hadden kunnen weten.
¥¥¥¥
ゲストからの評価が高い
9.4最高
(71評価)
"Excellent location, very close to the centre of town. The apartment was clean and tidy with all the facilities you could need and plenty of cutlery/kitchenware to enjoy dinner on the balcony with a be..."
認証済みゲストお見逃しなく!価格と在庫状況は変更になる場合があります