フランス ストラスブールのアパートメント
4名のゲスト · 2ベッドルーム · 2つのバス
予約の理由
トップクラスの経験このエリアの高級物件
自信を持って予約できます当社はトップクラスの旅行サイトと提携しているため、完璧なレンタルをお得にご利用いただけます
必需品込み無料WiFi/インターネット, バルコニー/テラスなど
このアパートメント について
Les appartements du Général Uhrich - Proche Parlement
ストラスブールにあるLes appartements du Général Uhrich - Proche Parlementは無料WiFiとテラスを提供しており、セント・ポール教会、Jardin botanique de l'Université de Strasbourg、欧州議会の近くにあります。
アメニティ
無料WiFi/インターネット
禁煙
バルコニー/テラス
WiFi/インターネット
フランス ストラスブールの地図

評価とレビュー
10 / 10最高·2025年11月
Perfect location for anyone who wants to be close to the government district. It was comfortable.
I can mention only two things. First, the room behind the kitchen was a bit cold and a heating wasn’t too effective. Second, some basic food components would have been important, like sugar or honey.
10 / 10最高·2025年4月
Top plek vlakbij groot park met speeltuinen en vlak naast het Europees parlement. Souterrain appartement met lekker de ruimte voor een gezin. Door de vele hoge raampjes genoeg licht. Heel rustige wijk met weinig geluid en gratis parkeren op straat. Mooie wandeling langs het water naar het centrum. Vriendelijke eigenaar die boven woont. Er stonden al wat verpakte etenswaren, kruiden, olie en azijn, thee en koffiecupjes. Ideaal. Wij raden het aan!
-
9 / 10最高·2025年3月
Emplacement proche du tram et du bus pour se rendre au centre ville. Appartement propre contenant tout le nécessaire pour cuisiner. La chambre donne sur l'arrière dans une rue très peu fréquentée
6 / 10平均·2025年12月
De ligging van het appartement was helemaal top. Goed te bereiken met de auto; dichtbij de bus die je binnen een paar minuten naar het centrum bracht; en het centrum van de stad was zelfs lopend prima te doen. Ongeveer 35 minuten.
De bedden waren echt verschrikkelijk. De bedden waren twijfelaars, terwijl er echt ruimte genoeg was voor een wat groter bed. De matrassen waren heel slecht en de kussens ook. Wij hebben echt last gekregen van onze rug/nek. En we hebben drie nachten slecht geslapen. De bank in het zitgedeelte was ook verschrikkelijk. Daar kun je niet fatsoenlijk op zitten en het feit dat er nauwelijks daglicht binnen komt, vonden wij enorm tegenvallen. Tenslotte is het er enorm gehorig. De eerste avond hadden de bovenburen een feestje en wij hebben daar alles van mee gekregen. Zij hadden overduidelijk geen geluidswerende ondergrond onder het laminaat liggen. Het is vreemd dat in onze instructie staat dat er na 21.00u geen lawaai meer gemaakt mag worden, maar de andere bewoners in het complex daar geen rekening mee houden.
¥¥¥¥
6.7平均
(45評価)
"Perfect location for anyone who wants to be close to the government district. It was comfortable."
認証済みゲストお見逃しなく!価格と在庫状況は変更になる場合があります