Bed and Breakfast w Finlandia
3 - Gwiazdkowy nocleg ze śniadaniem
Powody, dla których warto dokonać rezerwacji
Goście uwielbiają to miejsceGoście przyznają temu obiektowi najwyższą ocenę
Dobra cena jak na tę lokalizacjęCena poniżej średniej dla obszaru
Rezerwuj bez obawWspółpracujemy z najlepszymi biurami turystycznymi, dzięki czemu wiesz, że otrzymujesz świetną ofertę wynajmu
O tym ten hotel
Koivula Guest House
Oferta obiektu Koivula Guest House położonego w miejscowości Kotka obejmuje ogród, sprzęt do grillowania oraz bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Oferta obiektu obejmuje przechowalnię bagażu oraz plac zabaw.
Udogodnienia
Dostępny transport na lotnisko
Dostępny transport wahadłowy
Pole golfowe (w odległości 2 mil)
Bezpłatne WiFi/internet
Bezpłatny parking
Klimatyzacja
Dla niepalących
Ogrzewanie
Balkon/taras
WiFi/Internet
Dostęp do plaży
Wjazd i wyjazd na nartach
Ogród
Usługi pralnicze
Kominek
Gotowanie na świeżym powietrzu
Dla rodzin
Sprzęt do prasowania
Palenie dozwolone
Dostęp kluczowy
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Alarm pożarowy
Produkty czyszczące
Mapa Finlandia

Dostępne pokoje
Oceny i recenzje
9 / 10Wyjątkowy·maj 2026
Huone oli siisti ja puhdas, auton ilmainen pysäköintimahdollisuus oli plussaa. Keittotilassa olisi ollut mahdollisuus ruoanlaittoon, lisäksi kunnollinen kahvinkeitin oli hyvä.
Viihtyisä ja kodikas, toimiva sisustus.
Eteisen kostea haju?
9 / 10Wyjątkowy·sie 2025
Kompakti ja rento majoitus hyvällä sijainnilla jos ei ole tarvetta yöpyä ytimessä. Kiva sisustus ja hyvät tyynyt hyvässä sängyssä. Kylppäri iso ja hyvin varusteltu. Helppo tulla, olla ja mennä. Päihittää Kotkan seudun hotellitarjonnan heittämällä.
Petivaatteissa vahva huuhteluaineen tmv. tuoksu, herkkien nenien kesti hetki tottua. Tästä pienenpieni miinus sillä herkemmille saattaa olla hankala. Keittiöön vielä kunnon kahvimukit ja sakset niin mitään ei puutu.
10 / 10Wyjątkowy·wrz 2019
Very cute and clean house in a quite place, liked it very much!
5 / 10·wrz 2026
Ystävällinen isäntä ja emäntä pariskunta. Autotalliin rakennettu huone+kylpyhuone. Viihtyisä, helppo tulla ja lähteä. Hyvät pyyhkeet ja pesuainevalikoimaakin oli. Suihkuhanassa oli hyvä virtaama. Hyvä sänky ja TV. Keittiössä oli paljon astioita isommallekin porukalle, tosin sänkyyn ei mahdu kuin 2 ihmistä. Sähköpistorasioita oli sängyn molemmilla puolilla mikä oli hyvä.
Lämmin vesi loppui suihkussa, koneellista ilmanvaihtoa ei ollut, joten kylpyhuone veti aika kosteaksi suihkun jälkeen, avattavaa ikkunaakaan ei ollut tuuletusta varten, ulko-oven toki olisi voinut avata että olisi saanut happea tilaan, tosin ei sekään kauheasti olisi auttanut kun koneellista poistoilmanvaihtoa ei ollut, vain painovoimainen. Sängyn takana oli taulu joka esti istumisen ja työskentelyn sängyssä, kylpyhuoneen hana oli irti ja putket paukkui hanaa käytettäessä, aamukahvia en saanut sillä nespresso keittimeen ei sopinut sinne hankitut Nescafen kapselit ja oli myös kahvinkeitin, mutta ei ollut suodatinkahvia jota laittaa koneeseen ja mielestäni hinta >150€/yö oli liian paljon tästä ottaen huomioon että Kotkasta saa paremmalta paikalta 5 tähden hotellihuoneita alle satasella. Märkätilasta puuttui määräysten mukainen tulvakynnys ja sähkökeskuksessa ei ollut vikavirtasuojakytkimiä.
ZZZZ
Najwyżej oceniane przez gości
9Wyjątkowy
(19 oceny)
"Very cute and clean house in a quite place, liked it very much!"
Zweryfikowany gośćNie przegap! Cena i dostępność mogą ulec zmianie