Bed and Breakfast w 55041 Camaiore, Prowincja Lukka, Włochy
3 - Gwiazdkowy nocleg ze śniadaniem
Powody, dla których warto dokonać rezerwacji
Goście uwielbiają to miejsceGoście przyznają temu obiektowi najwyższą ocenę
Idealne dla zwierząt domowychPrzyprowadź wszystkich swoich przyjaciół i rodzinę, nawet tych futrzastych
Wysokiej klasy wartośćDobra cena jak na ten obszar
O tym ten hotel
Casa Del Sole
Obiekt Casa Del Sole położony jest w miejscowości Camaiore w regionie Toskania i zapewnia bezpłatne Wi-Fi, bezpłatny prywatny parking oraz dostęp do wanny z hydromasażem.
Udogodnienia
Dostępny transport na lotnisko
Dostępny transport wahadłowy
Bezpłatne WiFi/internet
Bezpłatny parking
Klimatyzacja
Basen
Dla niepalących
Akceptacja zwierząt domowych
Ogrzewanie
Kuchnia
Balkon/taras
WiFi/Internet
Wanna z hydromasażem/jacuzzi
Ogród
Gotowanie na świeżym powietrzu
Dla rodzin
Sejf
Usługi opieki nad dziećmi
Dostęp kluczowy
Gaśnica
Kort tenisowy
Mapa 55041 Camaiore, Prowincja Lukka, Włochy

Dostępne pokoje
Oceny i recenzje
10 / 10Wyjątkowy·paź 2026
Il gusto con cui è curato il posto e il fatto che sia totalmente immerso nella natura
Direi nulla
9 / 10Wyjątkowy·sie 2026
Roberto is een goede gastheer die zorgt dat je leuk verblijf hebt.
heeft goede tips voor bezichtiging en regeld je restaurant reservering als je dat wil
mooie locatie maar je zit op een pittige berg even naar het dorp lopen is op de terugweg pittig, de rit naar boven zal ook mening chauffeur zenuwachtig maken
7 / 10Dobry·sie 2026
Onze accommodatie bleek een soort van boomhut te zijn. Zeer idyllisch, romantisch en zeer eenvoudig. Wel met een prima bed, een koelkast op de kamer en een eenvoudig maar goed verzorgde badkamer met wasbak en douche. Ook een ruimte om op de veranda te zitten of op een ligbed te liggen met een mooi uitzicht.
Klein, eenvoudig, maar alles erop en eraan.
Er was ook een zwembad bij de locatie. Zeer gastvrije gastheer, een kunstenaar. Hij verzorgde ook een uitstekend ontbijt.
Het pad naar deze accommodatie was erg steil, een echte kuitenbijter. Met de nodige bagage mee, was het een echte uitdaging om de accommodatie te bereiken. Maar dat was eigenlijk ook het enige.
6 / 10Średni·lip 2026
Roberto, de eigenaar en host is een zeer goede gastheer met een passie voor kunst en altijd te benaderen voor de beste tips. Ik heb zelden zo’n goede host gehad en vooral een mens die zo open staat voor ideeën en oplossingen
ZZZZ
Najwyżej oceniane przez gości
9,2
(87 oceny)
"Everything"
Zweryfikowany gośćNie przegap! Cena i dostępność mogą ulec zmianie