Montanique Lodge - Chalet

Montanique Lodge - Chalet Apartament in Prowincja Północno-Zachodnia, Republika Południowej Afryki
Montanique Lodge - Chalet Apartament in Prowincja Północno-Zachodnia, Republika Południowej Afryki
Montanique Lodge - Chalet Apartament in Prowincja Północno-Zachodnia, Republika Południowej Afryki
Montanique Lodge - Chalet Apartament in Prowincja Północno-Zachodnia, Republika Południowej Afryki
Montanique Lodge - Chalet Apartament in Prowincja Północno-Zachodnia, Republika Południowej Afryki
Nie przegap! Cena i dostępność mogą ulec zmianie

Apartament w Prowincja Północno-Zachodnia, Republika Południowej Afryki

5 gości · 2 sypialni · 1 łazienka

Powody, dla których warto dokonać rezerwacji

Rezerwuj bez obawWspółpracujemy z najlepszymi biurami turystycznymi, dzięki czemu wiesz, że otrzymujesz świetną ofertę wynajmu
Zawiera niezbędne wyposażenieBasen, Bar, Wanna z hydromasażem/jacuzzi i więcej

O tym ten wynajem wakacyjny

Montanique Lodge - Chalet

Obiekt Montanique Lodge - Chalet znajduje się w miejscowości Tornado i oferuje bar.

Udogodnienia

Bezpłatny parking
Basen
Dla niepalących
Bar
Wanna z hydromasażem/jacuzzi
Ogród

Mapa Prowincja Północno-Zachodnia, Republika Południowej Afryki

city location on map

ZZZZ
booking logo

Często zadawane pytania

Czy parking jest dostępny w tym obiekcie typu apartament?

Parking nie jest określony jako dostępne udogodnienie w obiekcie Montanique Lodge - Chalet. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z obiektem w tej sprawie.

Czy w tym obiekcie typy apartament jest basen?

Tak, basen jest dostępny w tym obiekcie typu Montanique Lodge - Chalet. Przyjemnego pływania!

Czy obiekt Montanique Lodge - Chalet akceptuje zwierzęta domowe?

Niestety ten apartament nie jest przyjazny dla zwierząt. Spróbuj wyszukać ponownie i odfiltruj „Zwierzęta dozwolone”

Jakie udogodnienia są dostępne w obiekcie Montanique Lodge - Chalet?

Znaleźliśmy 6 udogodnienia dla tego wynajmu. Obejmuje to bezpłatny parking, basen, dla niepalących, bar i wanna z hydromasażem/jacuzzi.


Poznaj podobne pobyty w Prowincja Północno-Zachodnia, Republika Południowej Afryki

Poznaj wszystkie pobyty


Kontynuuj odkrywanie