CASA DE CAMPO CASTILLETE

Najwyżej oceniane przez gości
CASA DE CAMPO CASTILLETE Hotel in Magdalena, Colombia
CASA DE CAMPO CASTILLETE Hotel in Magdalena, Colombia
CASA DE CAMPO CASTILLETE Hotel in Magdalena, Colombia
CASA DE CAMPO CASTILLETE Hotel in Magdalena, Colombia
CASA DE CAMPO CASTILLETE Hotel in Magdalena, Colombia
Nie przegap! Cena i dostępność mogą ulec zmianie
10 / 10
Wyjątkowy(5 oceny)

Hotel w Magdalena, Colombia


Powody, dla których warto dokonać rezerwacji

Goście uwielbiają to miejsceGoście przyznają temu obiektowi najwyższą ocenę
Dobra cena jak na tę lokalizacjęCena poniżej średniej dla obszaru
Rezerwuj bez obawWspółpracujemy z najlepszymi biurami turystycznymi, dzięki czemu wiesz, że otrzymujesz świetną ofertę wynajmu

O tym ten hotel

An outdoor pool, a restaurant, and a bar/lounge are available at this hotel. Additionally, a snack bar/deli and self parking are onsite.
Housekeeping is available once per stay.
CASA DE CAMPO CASTILLETE offers 37 accommodations. Housekeeping is provided once per stay.
Recreational amenities at the hotel include an outdoor pool.

Udogodnienia

Restauracja
Basen
Dla niepalących
Bar
Zwierzęta nie są akceptowane

Mapa Magdalena, Colombia

city location on map

Dostępne pokoje

Oceny i recenzje

10 / 10
Wyjątkowy(5 oceny)
5 / 10·lip 2024
Very friendly, very helpful. When our driver couldn't make it to the Casa to take us to Santa Marta airport for our flight to Bogota, Marisela took us both in our car and drove the hour and 15 minutes to drop us off at the airport. Even though we don't speak much Spanish at all, her entire staff took the effort to communicate with us in English throughout our stay. The location is fantastic and you have the choice of tenting on the beach to common dorm type accomodation to a couple of rooms with attached bathrooms. Just be prepared for the tropical heat and temperature. They do have standing fans in the room, but no AC. Come here to enjoy the beach and the ocean. If you want AC rooms, this is not the place for you. The adjoining swimming pool was also a great bonus.

ZZZZ
hotelscom logo

Często zadawane pytania

Czy parking jest dostępny w tym obiekcie typu hotel?

Parking nie jest określony jako dostępne udogodnienie w obiekcie CASA DE CAMPO CASTILLETE. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z obiektem w tej sprawie.

Czy w tym obiekcie typy hotel jest basen?

Tak, basen jest dostępny w tym obiekcie typu CASA DE CAMPO CASTILLETE. Przyjemnego pływania!

Czy obiekt CASA DE CAMPO CASTILLETE akceptuje zwierzęta domowe?

Niestety ten hotel nie jest przyjazny dla zwierząt. Spróbuj wyszukać ponownie i odfiltruj „Zwierzęta dozwolone”

Jakie udogodnienia są dostępne w obiekcie CASA DE CAMPO CASTILLETE?

Znaleźliśmy 5 udogodnienia dla tego wynajmu. Obejmuje to restauracja, basen, dla niepalących, bar i zwierzęta nie są akceptowane.


Poznaj podobne pobyty w Magdalena, Colombia

Poznaj wszystkie pobyty


Kontynuuj odkrywanie