Chalet con piscina

Najwyżej oceniane przez gości
Chalet con piscina Obiekt wakacyjny in Vinalopó Mitjà/Vinalopó Medio, Prowincja Alicante, Hiszpania
Chalet con piscina Obiekt wakacyjny in Vinalopó Mitjà/Vinalopó Medio, Prowincja Alicante, Hiszpania
Chalet con piscina Obiekt wakacyjny in Vinalopó Mitjà/Vinalopó Medio, Prowincja Alicante, Hiszpania
Chalet con piscina Obiekt wakacyjny in Vinalopó Mitjà/Vinalopó Medio, Prowincja Alicante, Hiszpania
Chalet con piscina Obiekt wakacyjny in Vinalopó Mitjà/Vinalopó Medio, Prowincja Alicante, Hiszpania
review stars
8,1
(74 oceny)
"It was in a beautiful location close to bars and not too far from the lovely town"
Zweryfikowany gość
Nie przegap! Cena i dostępność mogą ulec zmianie
8,1 / 10
(74 oceny)

Obiekt wakacyjny w Vinalopó Mitjà/Vinalopó Medio, Prowincja Alicante, Hiszpania

2 gości · 1 sypialnia · 1 łazienka

Powody, dla których warto dokonać rezerwacji

Goście uwielbiają to miejsceGoście przyznają temu obiektowi najwyższą ocenę
Świetna cena dla twojego budżetuJedna z najtańszych nieruchomości w okolicy
Rezerwuj bez obawWspółpracujemy z najlepszymi biurami turystycznymi, dzięki czemu wiesz, że otrzymujesz świetną ofertę wynajmu

O tym ten hotel

Chalet con piscina

Obiekt Chalet con piscina położony jest w miejscowości Pinoso. Oferuje on sezonowy odkryty basen, bezpłatne Wi-Fi i bezpłatny prywatny parking.

Udogodnienia

Bezpłatne WiFi/internet
Bezpłatny parking
Klimatyzacja
Basen
Dla niepalących
Ogrzewanie
Bar
Balkon/taras
WiFi/Internet
Ogród
Dla rodzin
Produkty czyszczące

Mapa Vinalopó Mitjà/Vinalopó Medio, Prowincja Alicante, Hiszpania

city location on map

Oceny i recenzje

8,1 / 10
(74 oceny)
100% sprawdzonych opinii
9 / 10Wyjątkowy·wrz 2026
De gastvrijheid.
Zou het niet weten.
10 / 10Wyjątkowy·sie 2026
Las instalaciones muy cómodas y bonitas, tener acceso a la piscina y ver la hípica es un plus, pero sobre todo destacar la limpieza y la atención de Antonia la encargada y de la chica del restaurante de nombre Cristina. La disposición para hacernos sentir bienvenidos fue total, muy recomendable!
8 / 10Doskonały·sie 2026
Echt super vriendelijke host! Wil het je graag naar de zin maken. Alles aanwezig! Zwembad, paardjes, leuk stadje…
De airco was wat minder en voor ons was het bed een beetje hard.
5 / 10·sie 2026
Er beviel ons niet zo heel erg veel. De locatie was perfect. Maar de rest viel bar tegen.Om te beginnen hadden we verkeerd gekeken en waren we verrast door de gedeelde badkamer. Onze fout! Maar...dat wil nog niet zeggen dat ik de landlady (Antonia) 's avonds laat in onderbroek en hemd op de gang wil tegenkomen. Over deze dame gesproken: ze staat overal geroemd als gastvrij. Wij hebben het niet gemerkt. Bij aankomst werden we opgevangen door een Jongedame die erg vriendelijk was en ons de kamer zou wijzen. Op de gang met kamers dachten we nog; zo dat zijn er veel. Ja dat wel, maar niet voor vakantiegangers. Het waren allemaal kamers volgestouwd met privespullen. De jongedame wilde ons direct in de eerste kamer plaatsen, maar Pepe, die achter ons aan liep (sloop) zei No no. Uiteindelijk bij de 5e deur mochten we naar binnen.(en hadden dus alle andere kamers kunnen zien, omdat de jongedame ons daar ook in wilde plaatsen)Wel vreemd: was deze jongedame er voor de 1e dag? Het leek wel zo.
.De kamer leek op een 'cel' in een klooster. Kast, tv (uit jaren 70) 2 persoons bed (twijfelaar?) keihard, een airco met plakband die de boel bij elkaar hield en een losse staande ventilator. Het beloofde stopcontact bij het bed was er ook. Erg basic, maar vooruit. We spraken nog af dat we 's avonds in het restaurant wilden eten en de volgende ochtend om 800 wilden ontbijten. We besloten wat te gaan drinken. Ik vroeg aan de barman (alias, tuinman, veger, ober en kok) of hij het op kon schrijven en dat ik later betaalde. Hij vroeg het aan Antonia (die wij nog niet gezien hadden) en ze gaf aan dat als we er logeerden dat wel kon. Hoezo als we er logeerden, hoeveel gasten heb je dan? alleen wij!! Maar ja, haar aandacht ging meer uit naar het dominospel en het roken (wat ze tegelijkertijd deed) Het diner was een belevenis op zich. We hadden éen (1!) menu boek waar we samen in konden kijken en onze ober bleef aan de tafel enigzins ongeduldig staan te wachten tot we een keuze gemaakt hadden. Dit heb ik nog nooit meegemaakt in Spanje en heeft geen.... met Spaanse gastvrijheid te maken. Maar goed, het eten was redelijk, frituurvet was oud, maar ach, t vulde en t was zeker niet vies. De volgende ochtend gingen we ontbijten.(Op Booking.com stond €3,50 voor het ontbijt.) Antonia vroeg wat we wilden,. Tostada, queso, marmelade del casa, cafe. Onder het eten kwam ze de nota van de dag ervoor en van het ontbijt al brengen. Het beetje eten van de vorige avond was bijna 30 euro en het ontbijt 10 euro. We hadden het al gehad met dit gebeuren en hebben gewoon betaald en zijn opgestapt. We hadden een afspraak in Pinoso en daarna hebben we ingepakt en zijn we vertrokken. Helaas voor 2 nachten betaald en slechts 1 nacht gebleven (en ook niet genoten). Wat een slechte tent! voor een belachelijke prijs - kwaliteit verhouding. €135, voor 2 nachten is pure afleggerij. Schoolvoorbeeld van Niet Spaanse gastvrijheid.

ZZZZ
booking logo

Często zadawane pytania

Czy ten obiekt stosuje ulepszone procedury czyszczenia?

Tak, ten obiekt wakacyjny wprowadził ulepszone procedury i procesy czyszczenia, aby zapewnić Ci zdrowie i bezpieczeństwo.

Czy parking jest dostępny w tym obiekcie typu obiekt wakacyjny?

Parking nie jest określony jako dostępne udogodnienie w obiekcie Chalet con piscina. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z obiektem w tej sprawie.

Czy w tym obiekcie typy obiekt wakacyjny jest basen?

Tak, basen jest dostępny w tym obiekcie typu Chalet con piscina. Przyjemnego pływania!

Czy obiekt Chalet con piscina akceptuje zwierzęta domowe?

Niestety ten obiekt wakacyjny nie jest przyjazny dla zwierząt. Spróbuj wyszukać ponownie i odfiltruj „Zwierzęta dozwolone”

Jakie udogodnienia są dostępne w obiekcie Chalet con piscina?

Znaleźliśmy 12 udogodnienia dla tego wynajmu. Obejmuje to bezpłatne wifi/internet, bezpłatny parking, klimatyzacja, basen i dla niepalących.


Poznaj podobne pobyty w Vinalopó Mitjà/Vinalopó Medio, Prowincja Alicante, Hiszpania

Poznaj wszystkie pobyty


Kontynuuj odkrywanie