Horizon Beachfront Villa in Chalk Sound

Horizon Beachfront Villa
Horizon Beachfront Villa - Master bathroom
Horizon Beachfront Villa - Bath Tub
Horizon Beachfront Villa - Guest Bathroom
Horizon Beachfront Villa - Guest Bathroom 2
review stars
6Średni
(2 oceny)
"Our stay at this Villa was amazing from start to finish. It goes to show you cannot always believe the reviews from other guest because every guest experience is unique. The Villa was just as pictured..."
Carmen W.
Nie przegap! Cena i dostępność mogą ulec zmianie
6 / 10
Średni(2 oceny)

Willa w TKCA 1ZZ, Turks i Caicos

10 gości · 4 sypialni · 4 łazienki

Powody, dla których warto dokonać rezerwacji

Doświadczenie na najwyższym poziomieNieruchomość ekskluzywna w tej okolicy
Rezerwuj bez obawWspółpracujemy z najlepszymi biurami turystycznymi, dzięki czemu wiesz, że otrzymujesz świetną ofertę wynajmu
Zawiera niezbędne wyposażenie i więcej

O tym ten wynajem wakacyjny

Horizon Beachfront Villa in Chalk Sound

Zajęcia rekreacyjne wymienione poniżej, dostępne na miejscu bądź w pobliżu, mogą być płatne.

Udogodnienia

Dla niepalących
Zwierzęta nie są akceptowane
Dla rodzin

Mapa TKCA 1ZZ, Turks i Caicos

city location on map

Oceny i recenzje

6 / 10
Średni(2 oceny)
10 / 10Wyjątkowy·maj 2026
Our stay at this Villa was amazing from start to finish. It goes to show you cannot always believe the reviews from other guest because every guest experience is unique. The Villa was just as pictured in the listing and my group of 6 adults (3 couples) did not have any issues with anything working or being broken during our stay. All the showers and appliances worked great. The pool and beach were phenomenal and it was paradise to hang out at this beautiful villa all day and enjoy life. George the house manager was always available to us 24 hrs a day and whenever I had a question or needed any info he responded in a few minutes no matter the time. The owner reached out as well mid stay and checked that everything was going well and we were doing okay. That’s really all you can ask for. We hired and chef and driver and truly relaxed and enjoyed our vacation. The community is gorgeous and very secure behind a gated entry. We will most definitely e back to book Villa Horizon in the future.

ZZZZ
vrbo logo

Często zadawane pytania

Czy parking jest dostępny w tym obiekcie typu willa?

Parking nie jest określony jako dostępne udogodnienie w obiekcie Horizon Beachfront Villa in Chalk Sound. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z obiektem w tej sprawie.

Czy w tym obiekcie typy willa jest basen?

Nie znaleźliśmy basenu wśród udogodnień w tym obiekcie typu willa. Zastanów się, czy basen jest ważnym elementem Twojego pobytu.

Czy obiekt Horizon Beachfront Villa in Chalk Sound akceptuje zwierzęta domowe?

Niestety ten willa nie jest przyjazny dla zwierząt. Spróbuj wyszukać ponownie i odfiltruj „Zwierzęta dozwolone”

Jakie udogodnienia są dostępne w obiekcie Horizon Beachfront Villa in Chalk Sound?

Znaleźliśmy 3 udogodnienia dla tego wynajmu. Obejmuje to dla niepalących, zwierzęta nie są akceptowane i dla rodzin.


Poznaj podobne pobyty w TKCA 1ZZ, Turks i Caicos

Poznaj wszystkie pobyty


Kontynuuj odkrywanie