Easy Star - For You Moema - Lindo condomínio ao lado da Estação Eucaliptos

Najwyżej oceniane przez gości
Easy Star - For You Moema - Lindo condomínio ao lado da Estação Eucaliptos Apartament in Sao Paulo, São Paulo, Brazylia
Easy Star - For You Moema - Lindo condomínio ao lado da Estação Eucaliptos Apartament in Sao Paulo, São Paulo, Brazylia
Easy Star - For You Moema - Lindo condomínio ao lado da Estação Eucaliptos Apartament in Sao Paulo, São Paulo, Brazylia
Easy Star - For You Moema - Lindo condomínio ao lado da Estação Eucaliptos Apartament in Sao Paulo, São Paulo, Brazylia
Easy Star - For You Moema - Lindo condomínio ao lado da Estação Eucaliptos Apartament in Sao Paulo, São Paulo, Brazylia
Nie przegap! Cena i dostępność mogą ulec zmianie
8,1 / 10
(41 oceny)

Apartament w Sao Paulo, São Paulo, Brazylia

2 gości · 1 sypialnia · 1 łazienka

Powody, dla których warto dokonać rezerwacji

Goście uwielbiają to miejsceGoście przyznają temu obiektowi najwyższą ocenę
Wysokiej klasy wartośćDobra cena jak na ten obszar
Rezerwuj bez obawWspółpracujemy z najlepszymi biurami turystycznymi, dzięki czemu wiesz, że otrzymujesz świetną ofertę wynajmu

O tym ten wynajem wakacyjny

For You Moema

Obiekt Easy Star - For You Moema - Lindo condomínio ao lado da Estação Eucaliptos, położony w miejscowości São Paulo, zapewnia saunę.

Udogodnienia

Basen
Dla niepalących
Siłownia
Usługi pralnicze
Sauna
Dla rodzin

Mapa Sao Paulo, São Paulo, Brazylia

city location on map

Oceny i recenzje

8,1 / 10
(41 oceny)
100% sprawdzonych opinii
9 / 10Wyjątkowy·wrz 2026
A localização é ótima. Apartamento novo, decoração de bom gosto, tudo organizado e prático, muito funcional, limpeza muito boa! Infraestrutura do prédio muito boa. Atendimento do anfitrião é singular!!!
Não há estacionamento no imóvel, mas se encontra nas redondezas.
10 / 10Wyjątkowy·maj 2026
Excelente estadía. Limpo, confortável e moderno.
Tudo correu bem. Sem reclamações
7 / 10Dobry·maj 2026
Boa localização. Prédio moderno, unidade nova.
Faltou papel higiênico, não tinha bucha de lavar louça, pia entupida, e cortina quebrada em uma parte (que fazia entrar muita luz) Tudo, com exceção do último ponto, foi comunicado ao host mas nada foi resolvido.
6 / 10Średni·wrz 2026
Localização, Edifício muito bom, tamanho do apartamento.
Nos dias que fiquei no apto, estava com um cheiro forte, que me incomodou. Me parece que o vizinho da frente fuma, e o cheiro acaba vindo.

ZZZZ
booking logo

Często zadawane pytania

Czy parking jest dostępny w tym obiekcie typu apartament?

Parking nie jest określony jako dostępne udogodnienie w obiekcie Easy Star - For You Moema - Lindo condomínio ao lado da Estação Eucaliptos. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z obiektem w tej sprawie.

Czy w tym obiekcie typy apartament jest basen?

Tak, basen jest dostępny w tym obiekcie typu Easy Star - For You Moema - Lindo condomínio ao lado da Estação Eucaliptos. Przyjemnego pływania!

Czy obiekt Easy Star - For You Moema - Lindo condomínio ao lado da Estação Eucaliptos akceptuje zwierzęta domowe?

Niestety ten apartament nie jest przyjazny dla zwierząt. Spróbuj wyszukać ponownie i odfiltruj „Zwierzęta dozwolone”

Jakie udogodnienia są dostępne w obiekcie Easy Star - For You Moema - Lindo condomínio ao lado da Estação Eucaliptos?

Znaleźliśmy 6 udogodnienia dla tego wynajmu. Obejmuje to basen, dla niepalących, siłownia, usługi pralnicze i sauna.


Poznaj podobne pobyty w Sao Paulo, São Paulo, Brazylia

Poznaj wszystkie pobyty


Kontynuuj odkrywanie