En las Tablas 2 Habit 2 Baños Gym Parking Piscina

Najwyżej oceniane przez gości
Dining area
Lounge or bar
Lobby or reception
Lobby or reception
Lounge or bar
Nie przegap! Cena i dostępność mogą ulec zmianie
10 / 10
Wyjątkowy(1 oceny)

Apartament w Madryt, Madrid, Hiszpania

4 gości · 2 sypialni · 2 łazienki

Powody, dla których warto dokonać rezerwacji

Goście uwielbiają to miejsceGoście przyznają temu obiektowi najwyższą ocenę
Dobra cena jak na tę lokalizacjęCena poniżej średniej dla obszaru
Rezerwuj bez obawWspółpracujemy z najlepszymi biurami turystycznymi, dzięki czemu wiesz, że otrzymujesz świetną ofertę wynajmu

O tym ten wynajem wakacyjny

En las Tablas 2 Habit 2 Baños Gym Parking Piscina

Obiekt En las Tablas 2 Habit 2 Baños Gym Parking Piscina, położony w miejscowości Madryt, oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację, sezonowy odkryty basen oraz taras.

Udogodnienia

Bezpłatne WiFi/internet
Bezpłatny parking
Klimatyzacja
Basen
Dla niepalących
Ogrzewanie
Balkon/taras
WiFi/Internet
Ogród
Dla rodzin
Dostęp windą
Produkty czyszczące

Mapa Madryt, Madrid, Hiszpania

city location on map

Oceny i recenzje

10 / 10
Wyjątkowy(1 oceny)
100% sprawdzonych opinii
10 / 10Wyjątkowy·wrz 2026
Het appartement ligt op een goede afstand van de metro circa 450 meter dat aansluit direct naar de stad Madrid Het appartement bevindt zich in de buitenwijken van Madrid aan de Noordzijde, met de auto zeer goede parkeer gelegenheden, echter bij dit appartement was een parkeer plaats in de parkeergarage aanwezig. Het appartement is zeer goed onderhouden en schoon. Contact met de holtes cq eigenaar is uitstekend en de schoonmaak ploeg hebben wij ook nog even gesproken daar wij te vroeg aankwamen (wel gemeld) en voor ons geen probleem was op 48 km Embase de Valmayor stuweer een gezellig restaurant (reserveren ??!! indien druk) 50 minuten rijden maar kan zeer druk zijn met tafels uitzicht over water met parkje Restaurant El Nautico zeer aan te bevelen prijzen zijn goed. Kwaliteit zeer goed sluitingstijd 22:15 Vanaf het appartement de ligging naar de supermarken zeer goed diverse grote supermarkten binnen 900 meter. Vanwege dat het appartement een ligging heeft aan de buiten zijde van Madrid zijn er doorlopende parken en aangenaam ook als het 40 graden temperatuur is. Het appartement telt twee slaapkamers en badkamers op de 5e verdieping. Meeste voorzieningen aanwezig, echter wij hebben nog enkele keuken apparaten meegenomen voor dagelijks of twee dagelijks gebruik dat overigens niet standaard aanwezig is en welk appartement U af huurt.. Maar standaard alles aanwezig en schoon. Keuken inrichting zoals vaatwasmachine en wasmachine aanwezig ( geen droger) dit laatste is niet nodig bij temperaturen van 35 tot 42 graden, voldoende ruimte voor drogen. Strijk mogelijkheid voor kleding aanwezig. Echter niet uitgeprobeerd daar wij onze eigen stomer voor kleding bij ons hadden dit appartement heeft geen Balcon maar een fantastisch park dat binnen de gebouwen ligt van het eigendom met zwembad, echter zwembad voor vier gebouwen iets te klein. Het park geeft veel schaduw en is gezellig ingericht. Enkele restaurant - cafetaria’s liggen op loop afstand en zijn goed.
Het is geen negatieve opmerking naar het appartement toe maar alle pakeer garages in Spanje (merendeel) zijn niet geschikt voor autos zoals Volkswagen Tiguan of BWM X 6 en groter of Mercedes GLX 300 En soortgenoten. Met onze ford Kuga ging het redelijk maar een paar keer insteken met bochten werk is nodig en vanwege de betonpalen constructie heb je nauwelijks ruimte over.

ZZZZ
booking logo

Często zadawane pytania

Czy ten obiekt stosuje ulepszone procedury czyszczenia?

Tak, ten apartament wprowadził ulepszone procedury i procesy czyszczenia, aby zapewnić Ci zdrowie i bezpieczeństwo.

Czy parking jest dostępny w tym obiekcie typu apartament?

Parking nie jest określony jako dostępne udogodnienie w obiekcie En las Tablas 2 Habit 2 Baños Gym Parking Piscina. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z obiektem w tej sprawie.

Czy w tym obiekcie typy apartament jest basen?

Tak, basen jest dostępny w tym obiekcie typu En las Tablas 2 Habit 2 Baños Gym Parking Piscina. Przyjemnego pływania!

Czy obiekt En las Tablas 2 Habit 2 Baños Gym Parking Piscina akceptuje zwierzęta domowe?

Niestety ten apartament nie jest przyjazny dla zwierząt. Spróbuj wyszukać ponownie i odfiltruj „Zwierzęta dozwolone”

Jakie udogodnienia są dostępne w obiekcie En las Tablas 2 Habit 2 Baños Gym Parking Piscina?

Znaleźliśmy 12 udogodnienia dla tego wynajmu. Obejmuje to bezpłatne wifi/internet, bezpłatny parking, klimatyzacja, basen i dla niepalących.


Poznaj podobne pobyty w Madryt, Madrid, Hiszpania

Poznaj wszystkie pobyty


Kontynuuj odkrywanie