Pet Friendly Suite with Kitchen and Patio - Pool and Hot Tub

Najwyżej oceniane przez gości
Pet Friendly Suite with Kitchen and Patio - Pool and Hot Tub Domy in Ocean Shores, Waszyngton, Stany Zjednoczone
Pet Friendly Suite with Kitchen and Patio - Pool and Hot Tub Domy in Ocean Shores, Waszyngton, Stany Zjednoczone
Pet Friendly Suite with Kitchen and Patio - Pool and Hot Tub Domy in Ocean Shores, Waszyngton, Stany Zjednoczone
Pet Friendly Suite with Kitchen and Patio - Pool and Hot Tub Domy in Ocean Shores, Waszyngton, Stany Zjednoczone
Pet Friendly Suite with Kitchen and Patio - Pool and Hot Tub Domy in Ocean Shores, Waszyngton, Stany Zjednoczone
Nie przegap! Cena i dostępność mogą ulec zmianie
8 / 10
Doskonały(2 oceny)

Domy w Ocean Shores, Waszyngton, Stany Zjednoczone, WA

6 gości · 1 sypialnia · 1 łazienka

Powody, dla których warto dokonać rezerwacji

Idealne dla zwierząt domowychPrzyprowadź wszystkich swoich przyjaciół i rodzinę, nawet tych futrzastych
Dobra cena jak na tę lokalizacjęCena poniżej średniej dla obszaru
Rezerwuj bez obawWspółpracujemy z najlepszymi biurami turystycznymi, dzięki czemu wiesz, że otrzymujesz świetną ofertę wynajmu

O tym ten wynajem wakacyjny

Pet Friendly Suite with Kitchen and Patio - Pool and Hot Tub

Obiekt Pet Friendly Suite with Kitchen and Patio - Pool and Hot Tub położony jest w miejscowości Ocean Shores.

Udogodnienia

Bezpłatny parking
Basen
Dla niepalących
Akceptacja zwierząt domowych
Ogrzewanie
WiFi/Internet
Wanna z hydromasażem/jacuzzi
Usługi pralnicze
Sauna
Gotowanie na świeżym powietrzu
Dla rodzin
Dostęp windą
Alarm pożarowy
Produkty czyszczące

Mapa Ocean Shores, Waszyngton, Stany Zjednoczone, WA

city location on map

Oceny i recenzje

8 / 10
Doskonały(2 oceny)
100% sprawdzonych opinii
7 / 10Dobry·lip 2026
The room, having stayed at the Polynesian many times, was much nicer than the standard rooms. It had tiled flooring, a large modern TV with access to streaming services. The owners of the room took great care and time to furnish the room with things people may need! Sand toys, pool toys, board games, spices, a power surge, ample cookware, a dishwasher, soaps, etc. I also enjoyed being on the first floor, this room has great access to the pool.
The shower ... It was so hard to get the water on, I did message the provided number but did not hear back. To get the water you have to really yank the knob, to a degree you wouldn't think safe or necessary. On our second day of vacation the lights in the bedroom just stopped working, we tried all the switches in the room and the hotel room and we could never get them back on. Not sure why. Hopefully both these issues are addressed and fixed, then there really are no issues with the room.

ZZZZ
booking logo

Często zadawane pytania

Czy ten obiekt stosuje ulepszone procedury czyszczenia?

Tak, ten domy wprowadził ulepszone procedury i procesy czyszczenia, aby zapewnić Ci zdrowie i bezpieczeństwo.

Czy parking jest dostępny w tym obiekcie typu domy?

Parking nie jest określony jako dostępne udogodnienie w obiekcie Pet Friendly Suite with Kitchen and Patio - Pool and Hot Tub. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z obiektem w tej sprawie.

Czy w tym obiekcie typy domy jest basen?

Tak, basen jest dostępny w tym obiekcie typu Pet Friendly Suite with Kitchen and Patio - Pool and Hot Tub. Przyjemnego pływania!

Czy obiekt Pet Friendly Suite with Kitchen and Patio - Pool and Hot Tub akceptuje zwierzęta domowe?

Tak! Ten domy jest przyjazny dla zwierząt. Aby uzyskać więcej informacji, zalecamy skontaktowanie się z dostawcą rezerwacji w sprawie zasad dotyczących zwierząt.

Jakie udogodnienia są dostępne w obiekcie Pet Friendly Suite with Kitchen and Patio - Pool and Hot Tub?

Znaleźliśmy 14 udogodnienia dla tego wynajmu. Obejmuje to bezpłatny parking, basen, dla niepalących, akceptacja zwierząt domowych i ogrzewanie.


Poznaj podobne pobyty w Ocean Shores, Waszyngton, Stany Zjednoczone

Poznaj wszystkie pobyty


Kontynuuj odkrywanie